Dnia 2019-02-05 o godz. 12:39 ~Ja napisał(a):
> Tak - objęli za 10 zł i sypią po 7 zł - naprawdę 123456?
no dobra powiem ci w tajemnicy ten co sypie te dziesiatki a moze setki tysiecy akcji wydrukował je sobie po 6 złotych.. i sprzedaje je teraz z zyskiem....tak bardziej pasuje?
hm tylko to niemozliwe