Ja obserwowalem dzisiejsze notowania , tradycyjnie sypacz na poczatek dnia dal lekko podpuche startujac z cena wyzsza tj 7,09 zl by pozniej caly dzien sypac akcjami w dol , ale odbior tych akcji byl skuteczny , czujny malo kto wyrywal sie , aby odbierac temu sypaczowi z prawej strony , podazowej wystraczylo sie ustawic w kolejce miedzy 7,04 zl 7 zl aby dostac akcji ile kto chcial . Obroty coraz wieksze , widac sypaczowi spieszy sie aby wywalic do konca swoje akcje . Jeszcze dzien , dwa , sypania i bedzie '' pozamiatany'' sypacz. Potrzebna jest jeszcze jedna sesja przelomowa z wiekszymi obrotami tak okolo 1 mln zl i koniec sypania