Skonczcie juz tym bajdurzeniem o wezwaniu , przejeciu . To kto niby mialby oglosci to wezwanie i po , co . BOS juz wychodzi na prosta , po restruktruryzacji , kasa wplynela z emisji , wyniki po 3 kw 2018r calkiem , oby tylko za 4 kw. 2018 potwierdzili ten sarn wynikowy np zyskiem netto w okolicach 30 mln zl to tu bedzie dobrze i BOS pod wlasnym szyldem moze niezle dzialac , byc rentowny , przynosic zyski