Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  160,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,88%

Re: Ale zjazd przychodów i zysku do tego ujemne przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Co do prowadzenia firmy, nie wiem czy tak super prowadzona.

Zero podwyżek - potrafili całym działom odmówić rok temu podwyżek z błahych powodów. W tym roku też nuikomu nie dali podwyżek. Nastawieni na wyciśnięcie ile się da kasy z klientów, wygolenie ich z kasy oraz na płacenie jak najmniej swoim pracownikom. Nadgodziny w weekendy za darmo - pracownik ma zrobić swoje zadanie nawet gdyby miał je robić za darmo w weekend.

Do tego świetny marketing i zakłamana propaganda sukcesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -0,58% 171,00 2020-12-04 15:37:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.