Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 57,42%

Re: Ale zjazd przychodów i zysku do tego ujemne przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Dziwny ten raport, koszt miesięczny 4.5 mln, chwalą się że mają 472 współpracowników (czyli pewnie kontraktowców), czyli jakby to był tylko koszt pracowników to średnio wychodzi 9500 na pracownika na miesiąc. Jest to niemożliwie nisko jak na firmę zatrudniającą w branży IT. (a gdzie pozostałe koszty, biuro, leasing sprzętu), pewnie upchnęli koszty gdzie indziej i rzeczywisty wynik jest dużo gorszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -0,81% 244,00 2021-06-22 14:11:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.