Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 71,61%

Re: Ale zjazd przychodów i zysku do tego ujemne przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Patrz jednostkowy i kwartal do kwartału, masz zapis w raporcie o przyszłym spadku przychodów w Q4 2020 i Q1 2021, zlecenia realizowane są wiele miesięcy, stąd lecą jeszcze na starych, a to co teraz się dzieje będzie miało odzwierciedlenie w tych kwartalach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -3,62% 266,00 2021-05-14 16:49:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.