Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 57,42%

Re: Ale zjazd przychodów i zysku do tego ujemne przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Przychody WZROSŁY o 74% a zysk o 123% r/r. Jeżeli tak wygląda dramat to poproszę więcej takich dramatów.! Jesteś pewien, że czytałeś raport właśnie tej spółki?
Poza tym wyraźnie jest napisane, że NIE UTRACILI żadnego klienta i POZYSKALI 9 nowych więc skąd ten komentarz o księgowaniu starych zleceń i braku nowych!
Może to forum faktycznie schodzi na psy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -0,81% 244,00 2021-06-22 14:11:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.