Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 71,61%

Re: Ale zjazd przychodów i zysku do tego ujemne przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Proszę się nauczyć odróżniać skonsolidowane od jednostkowego sprawozdania
w skonsolidowanym jest 17 259 169,65 zł Koszt wytworzenia sprzedanych produktów
dzielimy na 472 i dzielimy na 3 bo podane wyżej były miesięczne
i mamy 12188

Przy czym należy pewnie przyjąć że nowi raczej w kwietniu nie startowali ale w maju czerwcu
wieć co nie prawdopodobnego w tych kosztach

Ta firma jest super prowadzona , na pewno prezes jest trochę mądrzejszy niż ktoś kto nie umie rozróżnić sprawozdania jednostkowego od skonsolidowaqnego
zresztą on już swoje miliony wypracował a Ty znawco spekulujesz na obniżkę ceny perełki z NC która zarabia i ma zyski i niską wycenę, kupuj akcje a nie troli do pisania na forum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -3,62% 266,00 2021-05-14 16:49:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.