Dnia 2023-04-27 o godz. 17:44 ~Ryza napisał(a):
> Mówisz JSW ? Nikt zysków nie zobaczy? To powiedz to tym co kupili 3 lata temu i wykrecili 1000% zysku w 2 lata. Spółka nie musi płacić by kurs podążał za zyskiem. To działa jak pieniądz papierowy.
1000% zysku o czym ty piszesz, chyba o Bumechu, bo na pewno nie o jsw. Jsw miał minimum w okolicach 9 złotych, teraz lata po 40 kilka, 1000% to nijak nie daje...