Nie ważny jest przychód ale zysk i kto jeszcze ten zysk zobaczy. Można mieć olbrzymie przychody ale bez zysku albo nawet olbrzymie zyski (jak np JSW), których drobny akcjonariusz nigdy na swoim rachunku nie zobaczy i dany papier nawet nie może posłużyć jako papier jak coś... A Ty sam sobie odpowiedziałeś kto na tych miliardowych inwestycjach zarobi - zleceniodawcy i konsultanci....