3 lata temu jak był dołek z powodu pandemii to niemal na wszystkim co byś kupił byś zarobił ale dlatego, że od debiutu i szczytu JSW spadło ze stu kilkudziesięciu złotych na 8 złotych. To powiedz mi ile zarobili ci co kupowali w debiucie albo na górce?
Ale przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem - napisałem o zyskach spółki (przychód minus koszt uzyskania przychodu minus podatek) a Ty piszesz o zysku ze wzrostu kursu akcji. Jeszcze raz zapytam - ile drobni akcjonariusze JSW mają dywidendy z zysków spółki?