Jak tak patrzysz tylko na cenę do zysku to kupuj JSW - tam w rok firma zarobiła więcej niż wynosi wartość księgowa i wskaźnik jest poniżej 1. Dino to dynamiczną firmą zwiększająca nonstop pozycję na rynku, przychody i zysk. Przyjdzie czas , że zacznie wypłacać dywidendę ale póki co inwestuje w rozwój. Choć można się zastanawiać czy nie jest przewartościowana. Ale ci co kupują akcje Dino kupują przyszłość, która bardzo szybko się sprawdza z kwartału na kwartał. I można się spodziewać, że niedługo wskaźniki c/z Dino i Torpolu będą zbliżone, potem wyrównane i w końcu odwrócone. Co istotne w Dino nie ma lepkich rąk SP. Jak dla Ciebie najważniejsza jest góra pieniędzy w kasie a nie ile ty będziesz z niej miał to polecam JSW czy Energę. Najtańsze firmy na rynku. Torpol to jest pikuś przy nich.