co wy tylko dywidenda, dywidenda, koniec świata bo nie ma dywidendy
zobacz sobie na Dino - tam nigdy nie było dywidendy, a bańka cały czas puchnie, na dziś c/z > 37
W Torpol-u dziś c/z 2,2, całe powietrze spuścili i jest sflaczały kapeć, ale dzięki temu jest miejsce na pompowanie