Tu wzrosty będą jeśli "ostatni" inwestor nastawiony na dywidende odda. Zazwyczaj jest tak że przed większymi ruchami poprzedzone jest totalne zwatpienie. Mam udział w Spółce ale nie chce by rosło, mam ogromną nadzieję że jeszcze spadnie i skusze się na zakup. Zasada jest jedna na GPW, bądź cierpliwy.