Dnia 2016-03-15 o godz. 22:26 ~abc napisał(a):
> I jest jak pisałem. 3.44 wysprzatane do 0. Jak widać więcej chętnych na zakup czeka w ukryciu skoro ciągle rosną obroty i kurs. Czy może to ten podbijajacy ciągle zbiera? :) Trochę dużo zaczyna się tego robić...
A za dużo nie uda mu się zebrać :))))
Nie ma sprzedających i nie będzie jeśli wyniki będą dobre :))))))))