tak, może być różnie i wcale po wynikach również w wypadku dobrych nie musi kurs iść mocno w górę. Tego nikt nie wie co będzie po wynikach. Moim zdaniem rynek ma dosyć spadków za sobą, to nie tylko piszę o kontekście daty tylko ogólnie. Jeśli rynek się już oczyścił i zaczną się powolne mozolne wzrosty które zapoczątkuję kolejne już większe data na tym zyska. Sentyment do IT wróci, czekam aż powiesz że warto - już zapełniam konto :)