zapominacie o jednym niemal najważniejszej , a mianowicie skup akcje własnych
i być może , jest główny powód zachowania się takiego a nie innego kursu, a odnośnie koniunktury na GPW no cóż z oceanem hossa , to kto tu przyjdzie OFE ,uwalone I PO reformie większe możliwość inwestowania za granicą . a nam cóż pozostało się bujać w pewnym przedziale WIG