no to jak masz się niepokoić i denerwować to sprzedaj. Do mnie to co napisałeś nie przemawia i mógłbym po kolei się ustosunkować ale ogólnie to popatrz tylko na obroty innych spółek IT action ab tam też są małe obroty, wolumeny itp. zobaczymy co podadzą w wynikach i jakie będą roczne. Jak na razie nie widzę powodu do spadków, dla większych wzrostów też nie widzę szans ze względu na obecną koniunkturę na GPW.