robi sie super, dno miało byc uklepane na rocznym minimum a tu dalej hula nizej, nic to ze przy minimalnych obrotach.Czy jest jeszcze taka fajna spólka co ma dobre wyniki , zysk , dywidende i jest na minimum? Co zatem za trup a raczej stado trupow siedzi w szafie ze nikt nie chce brac teraz juz nawet po 3.65?