panowie tylko bez chamstwa, i klepania bzdet , jak byście chcieli wiedzieć to siedzę w abc dacie jeszcze z przed dywidendy ,kupowane po 4,01 i 4,02 , tak wiec jestem zarobiony,a ci którzy teraz kwiczą,i mażą o 3zł. to niech się w poniedziałek przygotują ale na 3,90zł. trzeba było brać jak stało z tydzień pomiędzy 3,60 a 3,70, a nie teraz kwiczeć, widzicie dzisiaj sesja spadkowa na GPW a ABC DATA ,idzie do góry,pewnie już ktoś wie coś o wynikach i dlatego mamy w zrosty.