a mnie niepokoją:
-słabe obroty i zanikający wolumen, do tego ratowany buy backiem
- gierki w podbitki, mielenie walorem, wywalanie i dokładanie z prawej
- niejasne kombinacje z tą dywidendą (księgowe gierki i niejako zadłużanie spółki,o czym kilka razy pisano na forum)
-problem VAT-u z telefonami itp. (tu widzę zagrożenie, bo jeśli ukaże jakieś info o podejrzanych biznesach kurs zapikuje)
- liczne zmiany kadrowe w spółce i sypanie insiderów w ostatnich miesiącach
- brak pozytywnej reakcji rynku (czyli wzrost popytu i kursu) na wiele niby dobrych info (wyniki,zyski,prognozy, dywidenda)
- brak odrobienia strat na kursie po ostatnim odcięciu dywidendy!!!
- wciąż nieciekawa at (zwłaszcza w kontekście malejącego wolumenu)
nie tak powinno być na rzekomo dobrej fundamentalnie spółce z perspektywami
tu jedno negatywne info może mocno zwalić kurs, skoro dobre infa go nie podnoszą
przekrzykiwanie się i myślenie życzeniowe niewiele tu pomaga