Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: a ja se dokupiłem

Zgłoś do moderatora
nos Mietek tes łazi teros ciengiem pod Gubałówka i skubie se s prawej. A dzisiej to z nim śwagier posoł. A ten nos Mietek to sie co raz i bardziej zaśmiewa, jak z akcyjami wraca. Godoł ostatnio, ze te one, co łod nich kupuje akcyje to one jus teras nie godojo, ze so wielkie ynwestory, ino ze so bardzo wielkie ynwestory. One spsedajo, bo gadajo, ze wyzej nie bedzie ino zlizie w dół i une sobie znowu bedo kupować i bedo jesce więkse bardzo wielkie ynwestory. Nos Mietek to cicho wtedy siedzi, psytakuje, godo do nich tyś bardzo wielki ynwestor the great big mac maxi i ty mi spsedoj te swoje akcyje. I une mu spsedajo i sie cieso. I syćkie wesołe i zadowole so. I tak dobze je, kazdy wie swoje i robi, co chce. A nos Mietek worecek co rus i bardziej wypchany mo.
Mietek godoł nom tys łostatnio, ze baby pod Gubałówko to gadajo, ze te wielkie ynwestory to une zarabiajo na akcyjach, ino z tym ich kupowaniem to juz tak letko nie jest. Une se kupujo, ale łod siebie nawzajem, a jak kupić nie mogo, to jak zwykle wracajo do swoich biznesów i normalnie jak zawse spsedajo ciupaski, łoscypki i kiejtlowane baranki. I to tes dobre jest, bo sie psynajmniej cepry cieso z tego, co kupujo i kasiorke dajo, a jak tej kasiorki bedzie troche, to wielkie ynwestory bedo mogli znowu kupować akcyje tyfunowe, ino wyzej. Syćko to dobre jest i co by sie kręciło, tak i wesoło bedzie po chałupach, jak śniezkiem juz mocno sypnie. Tańcowanie bedzie ze hej. Hej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.