Warto przez jakiś czas śledzić wpisy tego gościa poloneza vel chodzika.
Przykład człowieka który pisze "jak zawieje wiatr" coś jak analitycy ostatnio: panika przerażenie rynki dołują katastrofa na Wigach, po czym kilka sesji wzrostowych i już wpisy znacząca poprawa, umocnienie, rośnie, przełamane opory itp itd