A to jest chyba najbardziej wesoły komunikat na całym Bożym Świecie.
""Planowane w przyszłości wspólne działania, na bazie posiadanych przez strony unikatowych na rynku kompetencji, mają na celu stymulowanie rozwoju proekologicznych przedsięwzięć związanych zarówno z podnoszeniem standardu ochrony środowiska jak i inwestycji w kierunku gospodarki niskoemisyjnej" - napisano w komunikacie.
Unikatowe kompetencje Bosia !
Przecież jak to się czyta, to się nie wierzy, w to co się czyta.
Znowu program naprawczy, który to już ?
ck