Po sesji poniedziałkowej.
Pamiętacie zapewne, że prognozowałem zjazd tych akcji do poziomu 7 złotych.
Nic w swoich założeniach nie zmieniam. Wykres nie dostarcza mi dowodu na to, że mój scenariusz się nie zrealizuje.
Widzę jednak wyraźnie proces akumulowania tych akcji zgodnie ze wzorcem Wycokffa.
Pewnie gdzieś w internecie można to i tamto na ten temat przeczytać.
pozdrawiam
Fryderyk