Kilka razy "wtopiłem" na GPW ale miałem też pare fajnych trafień dzięki którym nadal funkcjonuje. Pierwsze BRA kupiłem w dołku poniżej 5zł dzisiaj mam fajną średnią i plan ; kilkaset akcji sprzedać rok od wejścia urządzenia na rynek amerykański, reszte trzymać do emerytury