He he pamietam jak jakiś gość pisał pare lat temu w dołku na KGHMie że będzie odpał i pierwsza odpowiedź na dole "Uważaj bo nagonisz". Potem mieliśmy 200PLN
Przypomne ci ten wątek przy 50zł, a przy 100zł wkleje zdjęcie tego co sobie kupię za gotówkę zarobioną na Brasterze.