Na pewno wchodzimy w najgorętszy czas dla spółki.
Produkcja właśnie ruszyła.
Niedługo początek akcji marketingowej.
Ogłoszenie ambasadorki marki.
Rozpoczęcie sprzedaży online.
Podpisanie umów z aptekami, już negocjowanych.
Wielkie targi medyczne na początku października. Po ostatnich w maju dali komunikat o dużym zainteresowaniu i nawiązaniu kontaktów ze specjalistami z wielu krajów oraz o zainteresowaniu biznesu z krajów arabskich.
Teraz, z gotowym produktem, moze być już zupełnie inna rozmowa.
coś z parkietu, ten też dobrze nawija