Niestety tak to jest - zleciało się tu sporo "Januszy" - potocznie nazywanych daytraderami z funduszami rzędu 5 tys. PLN i wypisywaniem głupot chcą wpłynąć na kurs żeby w trzy dnia zarobić 450 pln na wzrostach i spadkach - dajcie im zarobić te gronie :-))) ja tam pies ogrodnika nie jestem jednak swoich akcji im nie oddam :-)))) dopiero za dwa lata może trzy...