Czy fakt, że DnB Nord nie występuje na liście wierzycieli, którzy jeszcze nie wpłacili zaliczki na poczet postępowanie nie świadczy o tym ŻE JUŻ TO ZROBILI WCZEŚNIEJ?!?
Przecież gdyby się wycofali ze swojego wniosku było by o tym raczej głośno. W takim razie powtarzam pytanie "co się stanie jeśli tylko dwóch wierzycieli wpłaci zaliczke"?