Jak dla mnie to kraj nasz jest piękny,a ludzie jak wszędzie jeden taki drugi inny.Szkoda że tych''innych'' troczę zbyt dużo wśród urzędników,wiele spraw woła o pomstę do nieba.
Wyborcy muszą nauczyć się rozliczać tych na których głosowali.
Swoją drogą Techmex po raz drugi dał nieżle zarobić i jazdy tutaj wciąż bardzo możliwe.
Pozdrawiam wszystkich o tytanowych jajach w szczególności Maziego,Piotrka,Hoetha