Zbyt uprościłeś sprawę kraju.
Tu nie chodzi o krajobrazy, czy ludzi w nim mieszkających, lecz właśnie o INTERPRETACJĘ PRAWA i POSZANOWANIA TEGO PRAWA, nawet chociażby odnośnie inwestorów giełdowych, lecz nie tylko.
W normalnym kraju nie kręcą i udzielają profesjonalnych informacji, a u nas co rusz ktoś "mija się z prawdą" w celu "załatwienia " swojego interesu.