no qqqrwa jakies jaja po prostu
dzwonilem przed chwila do techmexu i sie pytalem czy dnb jest nadal wierzycielem techmexu i mi pani powiedziala , ze tak no wiec ja sie dalej pytam jak to jest mozliwe w sytuacji gdy pani z sadu mi mowi , ze zaden z wiekszych wierzycieli nie wplacil na koszty postepowania upadlosciowego a nie ma tam i tak czy siak dnb i mi pani mowi , ze nie moze mi takich informacji udzielic
wiec sie pytam czy wielkosc zobowiazan techmexu w stosunku do dnb sie zmniejszyla bo oni faktycznie moga byc dalej wierzycielami techmexu lecz techmex moze im jeszcze wisiec powiedzmy 1 mln zl a jest okreslony prog zobowiazan , ktory trzeba przekroczyc zeby byc zobligowanym do poniesienia kosztow calego procesu wiec jezeli dnb nie ma na liscie to znaczy , ze wiekszosc zobowiazan dla dnb zostala splaconai co powoduje , ze dnb nie musi ponosic kosztow procesu bo jest aktualnie bardzo malym wierzycielem
pani na to tez mi nic nie moze odpowiedziec a w techmexie mowia mi , ze nb jest nadal na liscie lecz jak ja sie pytam pani no ok sa dalej wierzycielami lecz jak sad nie wyslal do nich nakazu poniesienia ksoztow to znaczy , ze znaczna kwote dla nich splaciliscie i pani z techmexu mi mowi , ze na to stwierdzenie pani nie moze mi odpowiedziec
dobra jak nie chca tak podawac informacji to ja zrobie cos innego