Dlaczego my ciagle jesteśmy poniżej ceny emisyjnej (przy dużej emisji podczas przejścia na rynek glowny) i w polowie drogi do maksymalnych poziomów (92 zl), skoro wyniki sa kilkukrotnie wyższe nie w latach poprzednich, a co jeszcze ważniejsze przed spolka dobre perspektywy poparte rewizja planu na 2020 + w niedalekiej przyszłości fotowoltaika, spolka amerykańska i kolejne statki ropy oraz zakupy akcji przez Zarząd ?????