Zgadzam się w tym względzie, że Lotos, czy Energa świetnie poradziłyby sobie same, bez kurateli Orlenu. Tylko, że ciągle się im przeszkadza, podkładając kłody pod nogi. A obecnie ludzi takich jak Prezes Bieliński, czy Prezes Olechnowicz ze świecą szukać.