Na tej spółce tak właściwie nie ma złego momentu na kupno :). Pytanie brzmi: Kto sprzedaje po tak niskich cenach, skoro ma świadomość, że Członek Zarządu ma wyznaczony stosunkowo niedługi czas na zakup akcji? Pomijam kwestię podniesionej prognozy w ostatnich dniach.