No, ale Panie i Panowie jest kolejne oczekiwane info o zakupach Pana M. i to po solidnych cenach. Szacunek.
Co do fuzji Orlen - Lotos też mam mieszane uczucia. Zważcie, że Orlen już zdążył wyrzucić trochę kasy na Energę i jeszcze wyrzuci na projekty energetyczne tejże Energi. Czytając ostatnie wywiady z Panem O. dochodzę do wniosku, że zapał Orlenu związany z przejęciem Lotosu jakby nieco zmalał.