Cierpliwości. Tu będzie grubo. ładuj ile wlezie. Jeżeli powiększają EBIDTE o 20 mln, z 60 do 80 po wynikach z kwietnia i maja, to wyobraź sobie co będzie po czerwcu i później? Przecież w kwietniu była zapaść!!! Jak zrobili zapasy ropy to w wakacje będzie kosmos. Nie ma już ograniczeń związanych z epidemią, większość Polaków spędzi wakacje w Polsce, gospodarka powoli rusza, więc cierpliwości...:)