https://www.parkiet.com/energetyka/art44644511-dlaczego-polenergia-chce-oglosic-wezwanie
Jeżeli komuś się chce to mam taki apel żeby pisac i komentować takie artykuły prasowe i pisać do autorów.
No musi ktoś rzetelniej podejść do tematu. Zaraz zabieram się za emiala do boś.