I może wtedy Parkiet napisze artykuł o drobnych akcjonriuszach bo przecież będzie miał ich prawdziwą odpowiedź.
Przywołali opinie maklerów a drobni sa innego zdania.
Parkiet pisze o drobnych akcjnariuszach to drobni napisli do Parkietu swoją opinię na ten temat.
Napisz że liczysz na ciągłość i kontynuację tematu i przywołanie opinii drobnych w kolejnym artykule.
Ze liczą przede wszystkim na podobne zachowanie i zaangażowanie OFE jak przy poprzednich wezwaniach i emisjach.
Panowie tylko piszccie z sensem :D ;) jak ktoś jest jeszcze przypadkiem w Stowarzyszeniu Inwestorow indywidualnych to może warto też do nich napisac o zaangażowanie. w temat..
mi parkiet odpisał na emaila.