Dobra nic mi nie szkodzi napisze tez w kilku słowach do parkietu. Piszą o drobnych akcjonariuszach to niech wiedza jak dlugo siedze na spółce i ze względu na offshore tutaj jestem. I te rzeczy co sugerują ze sa przeszkodą to akceptuje po offshore tu jestem