Witam. Mam pytanie, otóż ukończyłem studia z rynków finansowych, jakąś tam wiedzę mam. Ale to sama teoria i w małym zakresie. Chciałbym zacząć inwestować, na początek na demo. Tylko kompletnie nie wiem od czego zacząć, jak to się robi itd.
Jak wygląda inwestowanie ? Jeśli chce opierać się o analize fundamentalną, to zacząć np w ten sposób, że wybiorę 2-3 spółki i zacznę śledzić o nich informacje, czytać raporty, analizy, rekomendacje i na podstawie tego podejmować decyzje ?
I jeszcze jedno pytanie, bo nawet nie potrafię obsługiwać platformy inwestycyjnej. Czy są do tego jakies poradniki i czy jakiś bank oferuje konto demo do grania na gpw ?
Dzięki za pomoc.