Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Od czego zacząć ?

Zgłoś do moderatora
Nie graj demo, bo w demo nie ma aspektu psychologii. Człowiek się inaczej zachowuje jeśli traci (lub zarabia) realne pieniądze. Lepiej zacząć od niewielkich ale prawdziwych pieniędzy.