Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Od czego zacząć ?

Zgłoś do moderatora
Na początek demo będzie najlepszym rozwiązaniem. Po to, żeby zobaczyć, jak to się wszystko robi, potem przejdź na małe pieniądze