Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Od czego zacząć ?

Zgłoś do moderatora
Ja na przykład zainwestowałem w złoto. Kupiłem w marcu sztabkę 5- gramową za 820 zł i czekam, lecz żadnych zysków nie ma!