Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Od czego zacząć ?

Zgłoś do moderatora
Zacznij na koncie demo aby się oswoić z notowaniami i zobaczyć jak to wszystko działa, dużo czytaj, przeglądaj...kup kilka książek i ze zrozumieniem przeczytaj, następnie nie ma wyjścia....zacznij grać na rzeczywistym koncie ale niewielkim kapitałem przykładowo kup sobie kilka spółek po 1.000 zł każda....dopiero po czasie spędzonym na koncie rzeczywistym i oswojeniu się z rynkiem, pograniu kilka lat mniejszą kwotoą mozna wejść z odrobinę większym kapitałem jeśli oczywiście rezultaty są zadowalające....osobiście polecam strefainwestorów.pl...abonament roczny kosztuje kilka stów ale zapewniam Cię, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto i wiele się nauczysz, sam od kilku lat tam siedzę...i najważniejsze...nie oczekuj spektakularnych efektów od giełdy, pierwsze co powinieneś się nauczyć to JAK NIE TRACIC PIENIEDZY., inwestowanie to nie jest droga na pare miesiecy...to jest przygoda na dłuuuugie lata i tak do tego trzeba podejsc, naucz sie konsekwencji w dzialaniu i spokoju a bedzie Ci latwiej...powodzenia