Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowy wątek

Zgłoś do moderatora
Wg słów Prezesa do końca 2 kwartału powinni uruchomić produkcję w Latteria Tinis, poprosiłem ich o komunikat potwierdzający w tej sprawie, okaże się przy okazji jaki jest poziom relacji inwestorskich.

Jednym z klientów będzie udziałowieć Latterii - 20% udziałów - Alival SpA, sprawdźcie ich stronę, mozzarella dla Włochów, że palce lizać;)

A póki co w dół, choc widać, że są batony na kupnie na niższych poziomach, czyli trwa zbieranie, że hej. Pozdrawiam, Baca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.