łopatki do kopania nory nabyte? , tabuse czujny i nowy świr and Co. Jak wygląda wasza punktacja bo jestem bardzo ciekawy . Skąd inąd jaką macie granice bólu ? jest okazja do testów kto nie sprzedał po wynikach za ok 120 powinien być z siebie dumny . Wracany zatem do prawdziwej definicji inwestora długoterminowego kto to takii gość który w porę nie zrealizował zysków
A tak na marginesie artykuł w parkiecie na zamówienie dla ratowania wsparcia nie chwycił .Hm ? swir co to będzie fajnie brzmi te twoje 128 po wynikach masz chyba dobry nastrój . Powinniście co niektórzy pogadać z akcjionariuszami cdr . mają wam zapewne wiele do przekazania . Miszczunie mam dylemat czy skusić się jak ewentualnie dolecimy na 90? . Co radzicie jako znafcy ? Jutro odbicie ? . Wie ktoś kiedy wchodzimy na nasdaq i jak tam przejęcie w usa .