Dnia 2021-08-31 o godz. 18:19 ~Asd napisał(a):
> Skąd się tacy jak ty pg frustraci biorą ? Poważnie nie masz lepszego zajęcia w życiu niz ujadanie na forach spółki której papierów nie masz ? Nie realizujesz się życiowo? Co z tobą nie tak?
realizuję i wykazuję jak jest stan wiedzy takich jak ty i unaoczniam że giełda nie jest dla frajerów na dłuższą metę , To że kiedyś jeden leszcz z drugim coś zarobił to tylko kwestia przypadku była i szczęcia, a nie wiedzy im predzej to pojmiecie w swoim kółku leszcza tym więcej kapitału zatrzymacie .