Ale ty jesteś denny ,kupiłeś już ,czy tylko kibicujesz jak kurs wróci to ty znikniesz a wróci niebawem,tylko że ja o tym nie będę pisał ,jest okazja to kupuje z grubaskami a leszczem to chyba jesteś ty z nędznym kapitałem jak nie to pokaż czy masz chociaż na jedno koło towaru,ujadaj dalej